Bordslampor Nya ÖIA 1 par
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, Nya ÖIA (Örsjö Industri AB) belysning, mässing, modell Typ B 226, höjd inkl. skärm ca 62 cm
Bruksslitage, smärre repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
807761
2020-09-08