Stolar 4 st., grönmålade

Stolar 4 st., grönmålade
Stolar 4 st., grönmålade
Stolar 4 st., grönmålade
Stolar 4 st., grönmålade
Stolar 4 st., grönmålade
Stolar 4 st., grönmålade
Stolar 4 st., grönmålade
Stolar 4 st., grönmålade

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st., 1900-tal, grönmålade, skuren dekor, genombruten ryggbricka med dekor av förgyllda ax, ej kladda, sitthöjd 46 cm

807762

2020-09-06