Skolplansch 1960-tal Lejon

Skolplansch 1960-tal Lejon
Skolplansch 1960-tal Lejon
Skolplansch 1960-tal Lejon
Skolplansch 1960-tal Lejon

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

SKOLPLANSCH, Lejon,1900-talets mitt, Nordstedt & Sönder, flerfärgstryck, ca 72x96 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

807765

2020-09-08