Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, i form av strålkastare, 2000-tal, metall samt trä, höj och sänkbar, höjd ca 60-77 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, stötskador
807771
2020-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här