Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): "Sökljus", signerad Astrid Sylwan, monotypi - färgetsning, bladmått ca 152x108 cm
807772
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här