Skulptur Garbo förgylld brons

Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons
Skulptur Garbo förgylld brons

Klubbat för:

8 000 SEK

4 000 SEK

SKULPTUR, "Garbo", design RR Sweden, förgylld brons, monogramsignerad RR, höjd ca 37 cm

807781

2020-09-06