Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, 1900-talets mitt, bordsskiva i teak, underrede av svart metall, på trissor, höjd ca 51,5, 58x45 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Bruks- och åldersrelaterat slitage

807786

2020-09-14