Jean Hermanson, Barn i Dublin, Irland 1967
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JEAN HERMANSON (1938-2012), Barn i Dublin, Irland 1967, signerad och daterad på baksidan Jean Hermanson 1967, gelatinsilverfotografi, bildmått ca 24,5 x 18 cm.
PROVENIENS: Svensk privatsamling
807791
2020-09-13