Albert Engström efter affisch
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALBERT ENGSTRÖM, efter, affisch, Propaganda Centralen N.E.J, Göteborg, "Nej! Kräftor kräva dessa drycker", A. Lindgren & söner Göteborg, litografiskt tryck, ca 59x43 cm
Skador, fläckar, gulnader
807802
2020-09-03