Teservis Ostindia
2020-09-09
807808
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖRSTRAND, servis, 25 dlr, "Ostindia", bestående av: 6 buljongkoppar, 3 äggkoppar, 12 assietter, 1 uppläggningsfat samt 3 djupa uppläggningsfat i varierande storlekar
Smärre slitage, enstaka nagg