BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund, "Öresund", Karl Andersson & söner, 1970-tal, ek, ,märkt med etikett, längd 170 cm, bredd 130 cm, höjd 72 cm, 4 iläggskivor á 60 cm, total längd 410 cm,
Bruksslitage, fläckar.
807810
2020-09-14