BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, matbord, modell Öresund, "Öresund", Karl Andersson & söner, 1970-tal, ek, ,märkt med etikett, längd 170 cm, bredd 130 cm, höjd 72 cm, 4 iläggskivor á 60 cm, total längd 410 cm,

Bruksslitage, fläckar.

807810

2020-09-14