Birgitta Schmidt

Birgitta Schmidt
Birgitta Schmidt
Birgitta Schmidt
Birgitta Schmidt
Birgitta Schmidt
Birgitta Schmidt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA SCHMIDT (Född 1946): "Le coq", signerad Birgitta Schmidt, olja på duk, 59x72 cm,

PROVENIENS:
Inköpt 1997 på Galleri Erik Höglund, Stockholm

807829

2020-09-03