Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, fot i mässing och trä, plåtskärm i grönt, höjd ca 42 cm

Bruksslitage, 1 ljuspunkt saknas

807832

2020-09-03