Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, Nordiska Kompaniet, 1960/70-tal, vitlackerad, nio lådor, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 70, 108x46 cm
Bruksslitage, stötmärken, repor
807852
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här