Alain Berck-Vitz färgcarborundum

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): Mask, carborundumetsning, signerad ABV, 40/75, bildyta 46x42 cm

807853

2020-09-09