Esaias Thorén

Esaias Thorén
Esaias Thorén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med torso, färglitografi, signerad och daterad Esias Thoren -77, numrerad 89/300, ca 41x33 cm

807860

2020-09-09