Carl Malmsten matbord Herrgården

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, matbord, "Herrgården", brännmärkt Åfors Möbelfabrik Design Carl Malmsten, höjd ca 75, 140x90, 2 st iläggskivor á 55 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

807895

2020-09-08