Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, matbord, "Herrgården", brännmärkt Åfors Möbelfabrik Design Carl Malmsten, höjd ca 75, 140x90, 2 st iläggskivor á 55 cm
Bruksslitage, smärre repor, märken
807895
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här