Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKBORD, art deco, björk, beslag i vitmetall, runt, hyllor, skåp med dörrpar, diam 75, höjd ca 59 cm
Kraftigt bruksslitage, fanérskador, någon röklunt, saknar låsdel samt nyckel
807899
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här