Art deco rökbord

Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord
Art deco rökbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, art deco, björk, beslag i vitmetall, runt, hyllor, skåp med dörrpar, diam 75, höjd ca 59 cm

Kraftigt bruksslitage, fanérskador, någon röklunt, saknar låsdel samt nyckel

807899

2020-09-06