Gouacher Kina 1800-tal

Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal
Gouacher Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

GOUACHER, 5 st., på rispapper, Kina, 1800-talets slut, motiv av figurscener, bladmått ca 25x35 cm

Skador

807905

2020-09-04