Carl Malmsten sänggavlar

Carl Malmsten sänggavlar
Carl Malmsten sänggavlar
Carl Malmsten sänggavlar
Carl Malmsten sänggavlar
Carl Malmsten sänggavlar
Carl Malmsten sänggavlar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, säng, "Guldheden", björk, märkt Malmsten Åfors Möbelfabrik, yttre bredd ca 111 cm

Slitage, ytskador

807914

2020-09-04