Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
KARTELLUR, 1900-talets början, Louis XVI stil, förgylld, emaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 51 cm
Nycklar finns
807917
2020-09-04