Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GIROLAMO GIANNI (Italien, 1837-1895),sydländsk by, akvarell, signerad, bildstorlek 40 x 18,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
807928
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här