Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
GIROLAMO GIANNI (Italien, 1837-1895),sydländsk by, akvarell, signerad, bildstorlek 40 x 18,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram.
807928
2020-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner