Girolamo Gianni akvarell

Girolamo Gianni akvarell
Girolamo Gianni akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GIROLAMO GIANNI (Italien, 1837-1895),sydländsk by, akvarell, signerad, bildstorlek 40 x 18,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram.

807928

2020-09-14