Lampbord Italien

Lampbord Italien
Lampbord Italien
Lampbord Italien
Lampbord Italien
Lampbord Italien
Lampbord Italien
Lampbord Italien
Lampbord Italien

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAMPBORD, benställning i form av kärve, bronserad metall, skiva i rökfärgat glas, H ca 55 cm, Diam ca 60 cm

Bruksslitage, repor

807933

2020-09-11