Karmfåtölj skinn

Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn
Karmfåtölj skinn

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KARMFÅTÖLJ, ek, ljusbrunt skinn, 1900-tal, balustrader på sidorna, sitthöjd 32 cm

Zustandsbeschreibung

Skinn med slitage

807934

2020-09-04