Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KARMFÅTÖLJ, ek, ljusbrunt skinn, 1900-tal, balustrader på sidorna, sitthöjd 32 cm
Zustandsbeschreibung
Skinn med slitage
807934
2020-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner