Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
KUDDE/PÖL, 1800-tal, klädd med gröntonad plysch, dekor av blomapplikationer och fransar, längd ca 45 cm, höjd 17 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, mindre skador.
807935
2020-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner