Kudde/pöl 1800-tal

Kudde/pöl 1800-tal
Kudde/pöl 1800-tal
Kudde/pöl 1800-tal
Kudde/pöl 1800-tal
Kudde/pöl 1800-tal
Kudde/pöl 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

KUDDE/PÖL, 1800-tal, klädd med gröntonad plysch, dekor av blomapplikationer och fransar, längd ca 45 cm, höjd 17 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, mindre skador.

807935

2020-09-14