Spegel 1800-tal barockstil

Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil
Spegel 1800-tal barockstil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-tal, barockstil, skuren dekor, ca 55x47 cm

Smärre dekorbortfall

807937

2020-09-05