Salongsbord förgyllt

Salongsbord förgyllt
Salongsbord förgyllt
Salongsbord förgyllt
Salongsbord förgyllt
Salongsbord förgyllt
Salongsbord förgyllt
Salongsbord förgyllt
Salongsbord förgyllt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, förgyllt och bronserat, omkring år 1900, gustaviansk stil, skuren dekor, marmorskiva, höjd ca 70, diameter ca 65 cm

Avslag, slitage

807939

2020-09-05