Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNEL FRIEBERG (1919-2010), Avenue 62, färgträsnitt, signerad och daterad Gunnel Frieberg -47, numrerad 3/35, bildyta 49,5x43,5 cm
vågig yta, gulnad
807944
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här