Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUNNEL FRIEBERG (1919-2010), Avenue 62, färgträsnitt, signerad och daterad Gunnel Frieberg -47, numrerad 3/35, bildyta 49,5x43,5 cm
Zustandsbeschreibung
vågig yta, gulnad
807944
2020-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner