GUNNEL FRIEBERG: Avenue 62

GUNNEL FRIEBERG:  Avenue 62
GUNNEL FRIEBERG:  Avenue 62

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNNEL FRIEBERG (1919-2010), Avenue 62, färgträsnitt, signerad och daterad Gunnel Frieberg -47, numrerad 3/35, bildyta 49,5x43,5 cm

Zustandsbeschreibung

vågig yta, gulnad

807944

2020-09-08