Väggur,
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, Gustaviansk stil, förgylld, urtavlan märkt C L Malmsjö & Co Göteborg, höjd 65 cm
bruksslitage, ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen, ett uppdragsnycklar medföljer
807946
2020-09-14