RING, 18k guld med cabochonslipad sten
2020-09-14
807947
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18k guld med svart cabochonslipad sten, sent 1800-tal, storlek 18, vikt ca 3 gram.
Bruksslitage.