RING, 18k guld med cabochonslipad sten

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING, 18k guld med svart cabochonslipad sten, sent 1800-tal, storlek 18, vikt ca 3 gram.

Bruksslitage.

807947

2020-09-14