Kista ek

Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek
Kista ek

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, ek, 1800-tal, tennbeslag, välvt lock, höjd inkl. sockel 78, 97x53 cm

Proveniens: Nils Gustaf von Kantzow

Sprickor, slitage, delar av beslagen saknas

807969

2020-09-05