Nis Stougaard olja

Nis Stougaard olja
Nis Stougaard olja
Nis Stougaard olja
Nis Stougaard olja
Nis Stougaard olja
Nis Stougaard olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

NIS STOUGAARD (1906-1987), Granskog, olja på duk, signerad Nis Stougaard, ca 54x67 cm

807971

2020-09-09