Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
STINA HAAG-NILSSON (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad Stina Haag, olja på pannå, ca 90x66 cm
807974
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här