Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-2004): Bogserbåtar vid Slussen, akvarell, signerad Stig Larsson S:t Clair, daterad 1990, bildstorlek ca 25,5x36 cm
807986
2020-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här