Stig Larsson S:t Clair akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-2004): Bogserbåtar vid Slussen, akvarell, signerad Stig Larsson S:t Clair, daterad 1990, bildstorlek ca 25,5x36 cm

807986

2020-09-09