Shepard Fairey

Shepard Fairey
Shepard Fairey
Shepard Fairey
Shepard Fairey

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

SHEPARD FAIREY (född 1970): "Power Glory", serigrafi, signerad och daterad 18, ca 90x60 cm

Ej examinerad ur ram

807988

2020-09-06