Peter Johansson etsning

Peter Johansson etsning
Peter Johansson etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER JOHANSSON (född 1964): "Malmoe IV", signerad Peter Johansson, numrerad 6/20, färgetsning, bildmått ca 60x53 cm

807990

2020-09-06