Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT LUCANDER (född 1962): "det går runt", färgetsning och torrnål, signerad och numrerad 6/50, bladstorlek ca 80x54 cm
808004
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här