Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT LUCANDER (född 1962): "Bromsspår", signerad och numrerad 8/50, färgetsning och torrnål, bladstorlek ca 80x54 cm
808016
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här