Robert Lucander

Robert Lucander
Robert Lucander

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT LUCANDER (född 1962): "Bromsspår", signerad och numrerad 8/50, färgetsning och torrnål, bladstorlek ca 80x54 cm

808016

2020-09-06