Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROBERT LUCANDER (född 1962): Disc, signerad och numrerad 2/35, färgetsning och torrnål, bladstorlek ca 54x40 cm
808017
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här