Stolar Sadelöga 4 st

Stolar Sadelöga 4 st
Stolar Sadelöga 4 st
Stolar Sadelöga 4 st
Stolar Sadelöga 4 st
Stolar Sadelöga 4 st
Stolar Sadelöga 4 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARSSON FURNITURE, stolar, 4 st, "Sadelöga", design Christer Larsson, stomme i lövträ, sits av sadelgjord, sitthöjd ca 42, höjd 93 cm

Smärre bruksslitage, stötskador

808030

2020-09-10