Schatull 1900-tal

Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal
Schatull 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, 1900-tal, Anglo-Indiskt, s. k. campain box, invändigt med låd- och fackinredning, beslag i mässing, kortsidor med draghandtag, höjd ca 17, 49x28 cm, nyckel medföljer men fungerar ej

Slitage och smärre skador, nyckel fungerar ej

808033

2020-09-08