Schatull 1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHATULL, 1900-tal, Anglo-Indiskt, s. k. campain box, invändigt med låd- och fackinredning, beslag i mässing, kortsidor med draghandtag, höjd ca 17, 49x28 cm, nyckel medföljer men fungerar ej
Slitage och smärre skador, nyckel fungerar ej
808033
2020-09-08