Peter Eklås soffbord

Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord
Peter Eklås soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER EKLÅS, mediemöbel /soffbord, "Velodrome", samtida, på hjultrissor, brännmärkt P.E Formforu Stockholm, höjd ca 30, 75x40 cm

Smärre slitage, repor

808034

2020-09-10