Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): "Bäck i skogen, Lekvattnet, Värmland", signerad D. Wallin, olja på pannå, daterad a tergo 1946, ca 22x26 cm
808045
2020-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här